Translate

niedziela, 24 maja 2020

Zimna wiosna.

Tegoroczna wiosna jest wyjątkowo zimna, co nie przeszkadza nam w ćwiczeniach w parku. Coraz więcej osób przychodzi poćwiczyć, są jednak tacy, którzy się obawiają ćwiczenia w parku, i ja to rozumiem. Wszechobecne media, otaczają nas dookoła, samymi złymi informacjami. Takie ćwiczenie w parku, to iskierka nadziei, na lepsze, przy najmniej, że pogoda się zmieni.
Trochę statystyk, kiedy cała ta nieprzyjemna, pandemiczna sytuacja się rozpoczęła, oglądalność bloga, wzrosła trzykrotnie. Obecnie, wszystko wraca, do poprzedniego stanu, to jest normalne.
Poniżej, dwa fragmenty, które są dość skomplikowane i sprawiają, wiele kłopotów w nauczeniu się ich. Pierwszy, to przejście od części Ziemi, do części Człowieka.
Drugi fragment, to kilka różnych technik ręcznych i nożnych. Po, kolejnym prostym biczy, mamy klepanie końskiej szyi, rozdzielenie, prawą stopą, rozdzielenie lewą stopą. Kopnięcie piętą po obrocie i na koniec omiatanie kolana i odepchnięcie. Mam nadzieję, że te moje filmiki, są w jakiś sposób pomocne w praktyce. Owocnego treningu.
Początek Człowieka i Klepanie końskie szyi ....
Klepanie końskiej szyi...

Zimna wiosna w Tucznie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz