Translate

wtorek, 31 marca 2020

Test samodzielności.

Każdy zna powiedzenie, "wrzucić na głęboką wodę". Taka sytuacja spotkała nas teraz, albo się nauczymy pływać albo utoniemy. Jeśli ktoś, opierał swoje ćwiczenie Tai Chi na bywaniu na zajęciach, to nawet teraz nie zmieni swojego sposobu praktyki. Jednakże, może się okazać, że chcemy ćwiczyć, i obecna sytuacja pozwoli nam się usamodzielnić. Wszyscy dookoła piszą, o tym samym, jak ważne jest utrzymanie aktywności fizycznej, z którą łączy się także aktywność umysłowa. Chyba, że wolimy utonąć, poddać się tej trudnej sytuacji.
Ja, ze swej strony, staram się zrobić, co mogę aby pomóc w kontynuacji praktyki, może w rozpoczęciu, właśnie teraz, nigdy nie jest za późno. Słowem pisanym i czynem. Zapraszam do grupy Tai Chi w Bydgoszczy, piszcie z czym sobie radzicie, z czym sobie nie radzicie, w miarę możliwości postaram się pomóc.
Poniżej filmik, z początkiem Formy 85 i początkiem Formy Matki. Wszystkie początki form tradycyjnych są bardzo ważne i należy je jak najczęściej powtarzać. Kto ćwiczył, temu jest łatwiej, kto nie ćwiczył może spróbować, powodzenia.
Początek Formy 85
Początek Formy Matki
Dla pokrzepienia serc

1 komentarz:

  1. Danielu,pozdrawiam serdecznie i przesyłam dużo dobrej energi.Dziękuję za filmy które pomagają mi w przypomnieniu ćwiczeń.

    OdpowiedzUsuń