Translate

piątek, 29 lipca 2016

Tydzień ćwiczeń w parku.

Przez ostatni tydzień odbywały się ćwiczenia w w Bydgoskim parku. Bardzo fajnie się ćwiczyło, pogoda dopisała, tylko raz musieliśmy chwile poczekać aż burza przejdzie.
Ćwiczyliśmy Formę Ojca, nasza główna praca ze strukturą. Forma ćwiczona przed wszystkim dla utrzymania organizmu w jak najlepszej formie. Jednakże zawiera tyle elementów podstawy pracy z formą Tai Chi, że jest niezbędnym elementem naszej pracy. Qi Gong, Osiem Części Brokatu, wzmacnianie organizmu i głęboka praca z oddechem, poprawiająca wydolność.
Praca z formą Tai Chi, w tym przypadku z początkiem Formy 85, to praca nad rozwojem osobistym, poznawanie mechaniki ciała i ciągłe doskonalenie. Nie ma znaczenia, jak długi fragment formy znamy ale, co o nim wiemy, i co jesteśmy w stanie z nim zrobić. Co najmniej powinniśmy, umieć powtórzyć coś sami na dwie strony, opowiedzieć do czego służy i zachować dobrą strukturę przy ćwiczeniu.
W miedzy czasie, rano ćwiczyłem sam w królestwie ślimaków i dokończyłem wykonanie dwóch czerwonych smoków. Dwa miecze z egzotycznego drewna, które jest ceglasto czerwone.
W parku ze, mną ćwiczyło w ciągu tego tygodnia dziesięć osób, przyzwoicie.


Widz? czy może szef polany? ominął mnie elegancko.

Dwa czerwone smoki, bez żadnego barwnika i tylko wyszlifowane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz