Translate

środa, 31 lipca 2013

Środa.
Rano trening w domu, Forma Ojca, Tan Pin i dwa razy Forma Matki. Jedno wykonanie Długiej Formy stylu Yang i przechodzę do miecza. Tutaj, jak zwykle moja podstawowa praktyka, 60 powtórzeń 20 technik miecza, oczywiście na prawą i lewą rękę. kiedy ćwiczę w domu, to chociaż zrobię początek Formy 54 w lewo, a trzy powtórzenia normalnie w prawo, z tym, że forma jest ćwiczona we fragmentach.
Dla czemu forma dziennika na blogu? Mógłbym sobie prowadzić taki dziennik w zeszycie i też byłoby co studiować w przyszłości. To znaczy, jak kształtują się postępy, co robiłem i jak, że znalazłem się tym miejscu treningu. Jest to konkretny zapis doświadczeń, pewnie nudny, ale może kogoś zainteresuje, czy zainspiruje i w sumie, o to chodzi.
Po południu zajęcia w parku, Forma Ojca do pozycji "góry", nasze nowe ćwiczenia Tao Yin i dziś już dokończyliśmy Ziemię. Więc ją sobie spokojnie poćwiczyliśmy. W ćwiczeniach z partnerem było trochę odparcia i pracy z Tui Shou, na koniec jeszcze kilka razy powtórzyliśmy Ziemię.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz